Музика Незламних

20 серпня 2024

18:00

Київ, МЦКМ

Квитки

До Дня Незалежності України! . Найкращі українські та світові хіти у виконанні НАОНІ! 

На вас чекає справжній вибух яскравих емоцій та захоплення від професійного виконання артистів Національного академічного оркестру народних інструментів України, які підкорили своїми виступами всі провідні світові сцени. Програма «Музика Незламних» – це визначні композиції, які ідентифікують українську націю, мужність, сила та незламність української нації, непохитна віра в перемогу у звучанні Оркестру!

 Також у програмі шедеври української та зарубіжної оркестрової музики Цей концерт - унікальна нагода почути твори, написані у стилі фолк, джаз, рок  у виконанні на українських народних інструментах! 

 

НАОНІ – це семиразовий переможець проекту «Битва оркестрів» в Україні та закордоном, учасник культурно-мистецьких проектів з зірками української сцени, серед яких ONUKA, Артем Пивоваров, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem, в активі оркестру понад 5000 концертів по всьому світу, з 1969 року; понад 3000 музичних творів в репертуарі, більше 40 найменувань музичних інструментів!

Художній керівник і головний диригент народний артист України Віктор Гуцал.